fbpx

Medjugorje

Паломництво у Меджугор'є
+ 2 дні моря

Опис

Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії.
Відвідування «Майчиного села» (села Матері) - заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування "Майчиного села" викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім'ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території "Майчиного села" діє багато різних спільнот та фундацій. Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку.
Поїздка у місто Прімоштен. Вільний день на морі, відпочинок на пляжі. Прімоштен є одним з найпопулярніших курортів Адріатики, мальовниче місто, оточене сімома маленькими островами. Курорт пропонує гостям з усього світу красиві пейзажі і чисте море. Прекрасна природа курорту і людська праця зробили місто неймовірно мальовничим і затишним. Широко відомі пляжі Прімоштен – Радуч і Мала Радуч – відносяться до 10 найкращих пляжів Хорватії.

Подорожуйте з нами

Ми організовуємо спільні поїздки у країни Європи. Комфортабельні автобуси, продумані і насичені тури гарантують найнезабутніші емоції.

У вартість входить:
Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту
Супровід священника і керівника групи
Проживання в готелях/пансіонах 3* або 4*
Сніданки, обіди згідно програми
У вартість не входить:
Медичне страхування
Факультативні екскурсії
Харчування, не передбачене готелями
Проїзд громадським транспортом
Вартість синхронного перекладу вечірньої молитовної програми (2 € - обов’язкова плата)
Вхідний квиток на водоспад Кравіца (4 € - факультативно)
Приватні витрати
Рекомендуємо взяти з собою:
-невеликий FM-радіоприймач з навушниками (це може бути також mp3 плеєр чи мобільний телефон з функцією FM-радіо);
-Біблію;
-Вервицю;
-парасолю/дощовик;
-ліхтарик;
-панаму чи капелюх для захисту від сонця.
Програма туру

05:00

субота
Виїзд з України.
Переїзд до Угорщини.

20:00

Субота
Прибуття в Будапешт.
Вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю (€20).
Нічний переїзд до Хорватії.

2 день

Неділя
Прибуття у місто Прімоштен. Вільний день на морі, відпочинок на пляжі.
Прімоштен є одним з найпопулярніших курортів Адріатики, мальовниче місто, оточене сімома маленькими островами. Курорт пропонує гостям з усього світу красиві пейзажі і чисте море. Прекрасна природа курорту і людська праця зробили місто неймовірно мальовничим і затишним. Широко відомі пляжі Прімоштен – Радуч і Мала Радуч – відносяться до 10 найкращих пляжів Хорватії.
Переїзд у Меджугор’є. Пізнє поселення в готель. Ночівля в готелі.

3 день

Понеділок
МЕДЖУГОР’Є.
Сніданок в готелі. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Обід. Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Вільний час.

18.00

Понеділок
Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є. Ночівля в готелі.

4 день

Вівторок
МЕДЖУГОР’Є. РІЧНИЦЯ ОБ’ЯВЛЕНЬ БОГОРОДИЦІ
Свята Літургія українською мовою в східному обряді.
Сніданок.
Хресна Дорога на горі Кріжевац. Екскурсія до водоспаду Кравіца.
Обід. Можливе відвідування «Майчиного села» (села Матері) - заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування "Майчиного села" викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім'ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території "Майчиного села" діє багато різних спільнот та фундацій.
Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку.
Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів.

18:00

Вівторок
Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
Ночівля в готелі.

5 день

Середа
МАКАРСЬКА
Сніданок.
Ранкове виселення з готелю, короткий переїзд в Макарську. Вільний час, можливість прогулятися вуличками старовинного міста або провести день на морському узбережжі.
Місто Макарська розташоване в центральній частині Адріатичного узбережжя Хорватії між містами Спліт і Дубровнік. Макарська, головне місто "Макарської рів'єри", вважається не лише туристичним, а й культурним і економічним центром Хорватії, і одним з найкращих курортів на всьому хорватському узбережжі.
Збір групи. Переїзд до України.

6 день

Четвер
Приїзд в Україну

TRAVEL

Ми отримали Вашу заявку

Очікуйте дзвінок від нашого менеджера, який опрацює Ваше замовлення.

Зв'яжіться за контактами нижче, якщо Ваш запит не може чекати.

Авторський тур

Подорожі, які розробили ми самі і випробували на собі. Нам сподобалось, запрошуємо Вас!

Корпоративний тур

Ніщо так не зближує колектив, як спільні подорожі, позитивні емоції. Розробимо тур спеціально для вашого колективу, з урахуванням побажань і бюджету.

Паломницькі тури

Пропонуємо паломництва до святих місць у супроводі священника. Той, хто вирушив у прощу – ніколи не повертався додому порожнім. Очищення серця, зміцнення віри, відкриття нових горизонтів, переосмислення життя.

Дитячі групові тури

Організація якісного дитячого дозвілля. Подорож до парку розваг Енерджіландія (Польща), екскурсійні тури до міст Європи.